Kariyer Forum ’16

Bu yıl 20, 21 ve 22 Aralık’ta 10.su gerçekleşecek olan Kariyer Forum, önemli konuşmacılarıyla öğrencilerin iş dünyasına farklı bir açıdan yaklaşmasını hedefliyor. Detaylı program için buraya tıklayın.

Turkcell_Mavi584

Kariyer Forum bu sene açılışını telekomünikasyon alanının öncülerinden Turkcell ile yapıyor. Turkcell adına İşe Alım Portföy Yöneticisi Rümeysa Kaymakçı ve Dijital Servisler Pazarlama Yöneticisi Murat Sunal aramızda olacak. Bu sektörle ilgili bilgi almak, Turkcell’deki iş ve staj olanaklarını öğrenmek istiyorsan 20 Aralık 12.40’ta  C blok amfide olma fırsatını kaçırmayın!


Kariyer Forum 2. oturumunda Türkiye’nin üretim öncülerinden ve günümüzde başlıca Amerika kıtasında olmak üzere 130’dan fazla ülkeye ihracat yapan,  Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşlarından Türk Traktör’ü ağırlıyor. Bu sektörde iş ve staj olanakları hakkında bilgi alabileceğiniz oturumumuz 20 Aralık 2016 saat 17.40’ta FFB05’te gerçekleşecek, kaçırmayın!


turk-telekom

Bu senenin üçüncü oturumu 175 yıllık köklü bir geçmişe sahip, Türkiye’nin en büyük entegre telekomünikasyon şirketi Türk Telekom ile devam ediyor. Eğer siz de Türk Telekom ile kariyerinize yön vermek ve bu sektördeki imkanları öğrenmek istiyorsanız, Türk Telekom Teknoloji Grup Müdürü Ahmet Fethi Ayhan’ın da katılacağı oturumumuza davetlesiniz.  Oturum 21 Aralık 12.40 tarihinde C Blok Amfi’de, kaçırmayın!


FNSS-Logo

Kariyer Forum 4. oturumunda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kara muharebe sistem çözümlerinde bir numaralı tedarikçisi ve dünyanın tercih edilen yerel tedarikçisi FNSS’ten Organizasyonel Gelişim Müdürü Barış Arpacı’yı konuk ediyor.  FNSS’de iş ve staj imkanlarının ve savunma sanayinin konuşulacağı oturumumuz 22 Aralık 12.40’ta  C Blok Amfi’de!


fadsfa

Kariyer Forum 5. oturumunda Enerji, telekomünikasyon, aydınlatma, kimya ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren; 5 kıtada 125’ten fazla ülkeye ihracat yapan Mitaş Enerji’nin SAP danışmanlık grubundan SAP grup müdürü Emrah Volkan Sarıçiçek ve modül uzmanı Yusuf Oğuz Selimoğlu’nu ağırlıyor. Şirketler için sistem analizi ve program danışmanlığın temelinde ilerleyecek oturumumuz 22 Aralık 17.40’ta C Blok Amfi’de gerçekleşecek!


fdsaşlja

Hem Avrupa’nın hem de dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Siemens 23 Ocak 2016’da Kariyer Forum’un konuğu oluyor. Siemens’te iş ve staj olanaklarının anlatılacağı oturumumuz saat 12.40’ta C Blok Amfi’de olacak!


 

Basın Sponsoru

webtekno-logo

katkılarıyla